Gaziantep’te bu yol 4 gün trafiğe kapalı olacak

Gaziantep’te bu yol 4 gün trafiğe kapalı olacak

Gaziantep’te 6 Şubat'ta meydana gelen ve asrın felaketi olarak kayıtlara geçen Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar alan bina yıkım çalışmasından dolayı 10.07.2024 ile 14.07.2024 tarihleri Kalyon Kavşağı Milli Egemenlik Bulvarı istikameti trafiğe kapalı olacağı belirtildi.


6 Şubat'ta meydana gelen ve asrın felaketi olarak kayıtlara geçen Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem sonrası ağır hasar alan binaların yıkım işlemleri devam ediyor.

Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklamada; “İlimiz Şehitkamil İlçesi Kalyon Kavşağı Milli Egemenlik Bulvarı istikametinin, gerçekleşecek bina yıkım çalışmasından dolayı 10.07.2024 ile 14.07.2024 tarihleri arasında taşıt trafiğine KAPALI olacağını bilgilerinize sunar, alternatif yolları kullanmanızı önemle rica ederiz.” Denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.