Gaziantep’te askere gidenlere ihtiyaç çantası desteği

Gaziantep’te askere gidenlere ihtiyaç çantası desteği

Gaziantep’te “Uğurlar Ola Mehmedim Yol Çantanız Bizden Projesi” kapsamında askere gidecek olan gençlere malzeme desteği veriliyor.


İlk olarak 30 Ekim 2016 tarihinde askerlere dağıtımı yapılan malzemeler, askerler tarafından yoğun ilgi gördü. Gaziantep geneline yayılan proje kapsamında askerlerin ihtiyaç duyacağı farklı malzemeleri içeren yol çantasının dağıtımını sürdüren Şahinbey Belediyesi, bugüne kadar 40 bin 799 askere, asker çantası hediye etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Uğurlar Ola Mehmedim Yol Çantanız Bizden Projesi”ni yaklaşık 5 yıldır sürdürdüklerini söyledi.

Tahmazoğlu, “Askerlerimiz için ne yapsak azdır. Vatanımızın bekası için ülkemizin dört bir yanında nöbet tutan Mehmetçiklerimize içerisinde çeşitli malzemenin bulunduğu asker çantası dağıtımımız sürüyor. 2016 yılının ekim ayında başlattığımız projeye yoğun ilgi olması nedeniyle projemizi sürdürdük. Dağıtımına devam ettiğimiz çantalarda askerimizin ihtiyaç duyacağı ve kullanabileceği malzemeler bulunuyor. Vatanımızın bekası için evlerinde ayrılan ana kuzularının her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Askere gitmeden önce Şahinbey Belediyesine gelerek kendilerine verilen hediye çantalarından alan askerler de Tahmazoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.