Gaziantep’te askere gidenlere ihtiyaç çantası dağıtıldı

Gaziantep’te askere gidenlere ihtiyaç çantası dağıtıldı

Gaziantep’te askere gidenlere ihtiyaç çantası dağıtıldı
Şahinbey Belediyesi 2016 yılında başlattığı “Uğurlar Ola Mehmedim Yol Çantanız Bizden Projesi” ile askere gidecek gençlerin yanında olmaya devam ediyor.

İlk olarak 30 Ekim 2016 yılında askerlere yapılan çanta dağıtımı, yoğun ilgi gördü. Gaziantep geneline yayılan söz konusu proje kapsamında askerlerin ihtiyaç duyacağı 25 farklı malzemenin yer aldığı yol çantasının dağıtımını sürdüren Şahinbey Belediyesi, bugüne kadar 37 bin askere çanta dağıttı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini belirterek, bu projeler içerisinde bulunan “Uğurlar Ola Mehmedim Yol Çantanız Bizden Projesi” ile binlerce kişiye asker çantası verdiklerini belirtti.

Tahmazoğlu, “Vatanımızın bekası için ülkemizin dört bir yanında nöbet tutan Mehmetçiklerimize, küçük bir hediye olarak gördüğümüz içerisinde çeşitli malzemenin bulunduğu asker çantası dağıtımımız sürüyor. 2016 yılının Ekim ayında başlattığımız projeye yoğun ilgi olması nedeniyle projemizi sürdürdük. Dağıtımına devam ettiğimiz çantalarda askerimizin ihtiyaç duyacağı ve kullanabileceği malzemeler bulunuyor. Vatanımızın bekası için evlerinden, ayrılan ana kuzularının her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Askere gitmeden önce Şahinbey Belediyesine gelerek kendilerine verilen hediye çantalarından alan asker adayları ise Tahmazoğlu’na teşekkür etti. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK