Gaziantep’te asayiş operasyonunda 134 kişi tutuklandı

Gaziantep’te asayiş operasyonunda 134 kişi tutuklandı

Gaziantep'te polis tarafından gerçekleştirilen asayiş operasyonlarında gözaltına alınan 852 şüpheliden, 134’ü sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandığı, 7’si hakkında adli kontrol kararı verildiği, 711 şüpheli ise serbest bırakıldığı bildirildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada,

“16-22 Kasım 2022 tarihleri arasında Asayiş Suçları ile Mücadele Kapsamında yapılan çalışmalarda;

31 adet ruhsatsız tabanca, 21 adet kurusıkı tabanca, 16 adet ruhsatsız tüfek, 197 adet fişek ele geçirilmiş, 220 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatılmıştır.

Belirtilen olaylara karıştıkları tespit edilerek yakalanan 852 şüpheliden, 134’ü sevk edildikleri Adli Mercilerce tutuklanmış, 7’si hakkında adli kontrol kararı verilmiş, 711 şüpheli ise serbest bırakılmıştır.

Ayrıca çeşitli suçlardan aranan 423 şüpheli yakalanarak Adli Mercilere teslim edilmiştir.” bilgisi verildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri