Gaziantep’te aracın marşpiyellerine gizlenmiş 9 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te aracın marşpiyellerine gizlenmiş 9 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada ele geçirilen 9 kilo sentetik uyuşturucu ile ilgili bir şüpheli gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kente uyuşturucu getirileceği ihbarı üzerine çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında uyuşturucu sevkiyatı yapacağı tespit edilen aracın polis tarafından takibe alındığı ve aracın doğu otoban gişelerindeki uygulama noktasında durdurulduğu bildirildi.

Araçta yapılan aramada, aracın marşpiyellerine gizlenmiş 9 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiği ve bir şüphelinin gözaltına alındığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK