Gaziantep’te ahşap palet fabrikasındaki yangın söndürüldü

Gaziantep’te ahşap palet fabrikasındaki yangın söndürüldü

Gaziantep 3’ncü Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ahşap palet fabrikasında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin 3 saatlik müdahalesi sonucu kontrol altına alındı.


Şehitkamil ilçesi Yukarı Beylerbeyi Mahallesi'ndeki ahşap palet fabrikasında akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede alevlerin büyümesi sonucu tüm fabrikayı sardı.

Yangını gören işçilerin haber vermesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, 30 araç ve yaklaşık 65 personelle yangına müdahale etti.

Yangını söndürmek için yoğun bir çaba gösteren itfaiye ekipleri, 3 saat süren çalışma sonucu yangını kontrol altına aldı.

Yangın sırasında yaralanan olmazken, fabrika kullanılamaz hale geldi. Yangında soğutma çalışmaları devam ederken, yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.