Gaziantep’te adam öldürme suçundan 16 yılla aranan şahıs yakalandı

Gaziantep’te adam öldürme suçundan 16 yılla aranan şahıs yakalandı

Gaziantep’te adam öldürme suçundan hakkında 16 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.Ş. isimli şahıs, JASAT ekipleri tarafından Şahinbey’ de saklandığı adrese yapılan operasyonla yakalandığı ve sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildiği bildiridi.


İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada;

“Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, adam öldürme suçundan hakkında 16 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.Ş. isimli şahıs, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen titiz planlama takip ve çalışmalar sonucunda, 7.JASAT ekibi tarafından Şahinbey ilçesinde saklandığı adrese yapılan operasyon neticesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Şüpheli şahıs, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.” Denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.