Gaziantep’te 985 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

Gaziantep’te 985 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

Gaziantep'te Coronavirus (Covid19) tedbirleri kapsamında kent genelinde yürütülen denetimler kapsamında 985 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün kent genelinde yapılan denetimlerde sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 985 kişiye idari işlem uygulandığı bildirildi.

Ayrıca karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirlenen 5 kişiye de idari işlem yapıldığı, denetlenen 171 iş yerinde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK