Gaziantep'te 7 suçtan aranan hükümlü yakalandı

Gaziantep'te 7 suçtan aranan hükümlü yakalandı

​Silahla kasten yaralama, resmi belgede sahtecilik, uyuşturucu madde ticareti yapmak gibi suçlardan aranan ve hakkında 2 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Kurbanbaba Mahallesi'nde düzenlenen operasyonla 2 yıl kesinleşmiş hapis cezası, çok sayıda suç kaydı bulunan ve 7 ayrı dosyadan aranan R.N.S. isimli şüphelinin gözaltına alındığı belirtildi.

Şüphelinin 2 ayrı ateşli silahla kasten yaralama, ruhsatsız ateşli silah ile mermi satın almak, taşımak ve bulundurmak, resmi belgede sahtecilik, 3 ayrı uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma, hükümlü ve tutuklunun kaçması dosyası gibi pek çok suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

Şüpheli hakkında gerekli adli işlemlere başlanıldığı belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.