Gaziantep'te 5 yıl sonra yakalanan cinayet zanlısı tutuklandı

Gaziantep'te 5 yıl sonra yakalanan cinayet zanlısı tutuklandı

Gaziantep'te 5 yıl önce husumetli olduğu amcasının oğlunu kahvehanede tabancayla vurarak öldürdükten sonra kaçan cinayet zanlısı, gizlendiği eve düzenlenen operasyonda gözaltına alındı.


Olay, 17 Ekim 2015 yılında merkez Şehitkamil ilçesi Hacıbaba Mahallesi'nde meydana gelmişti. Serdal Yaşar (43) husumetli olduğu amcasının oğlu Mehmet Yaşar'ı (55) kahvehanede otururken tabanca ile vurarak öldürmüştü.

Olayın ardından kaçan Yaşar’ın yakalanması için İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığınca çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Yaşar’ın Şehitkamil ilçesinin Koçlu Mahallesi'nde gizlendiğini tespit etti.

Düzenlenen operasyon ile gözaltına alınan Yaşar’ın gizlendiği evde yapılan aramada ise 2 av tüfeği ele geçirildi.

Jandarma komutanlığındaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Yaşar, çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.