Gaziantep'te 2 bin 946 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

Gaziantep'te 2 bin 946 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın Coronavirus vaka sayılarındaki artışa dikkat çektiği illerden biri olan Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 946 kişiye idari para cezası uygulandı.


İl Emniyet Müdürlüğü, Coronavirus (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle dün 2 bin 946 kişiye idari para cezasının uygulandığını açıkladı.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetiminin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, kent genelinde 226 iş yerinin denetlendiği ve her hangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı bildirildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.