Gaziantep'te 2 bin 913 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

Gaziantep'te 2 bin 913 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

Covid-19 vakalarının artmaya devam ettiği illerden biri olan Gaziantep'te Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 913 kişiye idari para cezası uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin bayramda da aralıksız devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 913 kişiye idari para cezası uygulandığı bildirildi.

Kent genelinde 2 bin 913 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası verildiği belirtilen açıklamada, 437 iş yerinin denetlendiği ve 2 iş yerine cezai işlem uygulandığı bildirildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.