Gaziantep'te 2 bin 765 kişiye Covid-19 tedbirlerine uymama cezası verildi

Gaziantep'te 2 bin 765 kişiye Covid-19 tedbirlerine uymama cezası verildi

Gaziantep'te yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 2 bin 765 kişiye sosyal mesafe kuralı ve maske kullanımını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetiminin aralıksız devam ettiği bildirildi.

Dün yapılan denetimlerde de Coronavirus (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 765 kişiye idari para cezasının uygulandığı belirtildi.

Kent genelinde denetlenen bin 100 iş yerinde ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı belirtildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK