Gaziantep’te 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Gaziantep’te 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Gaziantep'in Şehitkâmil ilçesinde uygulama noktasında şüphe üzerine durdurulan araçta yapılan aramada ele geçirilen 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ile ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda Şehitkâmil ilçesi uygulama noktasında şüphe üzerine durdurulan  bir araçta yapılan aramada, 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği bildirildi.

Sigaralara el konulurken 2 şüphelinin gözaltına alındığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.