Gaziantep’te 12 derslikli lise için protokol imzalandı

Gaziantep’te 12 derslikli lise için protokol imzalandı

Gaziantep’in Karkamış ilçesine hayırsever Tiryakioğlu ailesi tarafından 12 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi yaptırılacak.


Gaziantep Valiliği tarafından başlatılan “100’üncü Yılda 100 Hayırsever” kampanyasına destekler artarak devam ediyor.

Başladığı günden bugüne kadar çok sayıda hayırsever ile eğitime destek protokollerinin imzalandığı kampanyaya bir destek de hayırsever Tiryakioğlu ailesinden geldi.

Hayırsever Ahmet Tiryakioğlu tarafından geçen yıl vefat eden annesi Nigar Tiryakioğlu adına Karkamış ilçesine kazandırılacak 12 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi için Gaziantep Valiliği’nde protokol imza töreni düzenlendi.

Gaziantep Valisi Davut Gül, törende yaptığı konuşmada, Tiryakioğlu ailesine kampanyaya sundukları katkılar için teşekkür etti. 

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ise hayırsever aileye öğrenciler adına teşekkür ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

Hayırsever İş İnsanı Ahmet Tiryakioğlu da daha önce babalarının adına bir okul yaptırdıklarını, geçen sene annelerini kaybettiklerini ve bu okulu anneleri adına yaptıracaklarını söyleyerek desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Konuşmaların ardından protokol imzalandı. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.