Gaziantep'te 100 kilo eroin ele geçirildi

Gaziantep'te 100 kilo eroin ele geçirildi

Gaziantep’te şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada 100 kilo eroin ele geçirilirken, 2 şüpheli gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, kente yüklü miktarda uyuşturucu madde getirileceği bilgisini aldığını ve bunun üzerine çalışma başlattığı belirtildi.

Çalışma kapsamında otoban girişinde oluşturulan uygulama noktasında durdurulan araçta, narkotik madde arama köpeğinin tepki vermesi üzerine yapılan aramada bagaj ve arka koltuk bölümünde 200 paket halinde 100 kilogram eroin ele geçirildi.

Uyuşturucuya el konulurken, gözaltına alınan 2 şüphelinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği bildirildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK