Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, mazbatasını aldı

Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, mazbatasını aldı

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Gaziantep İl Seçim Kurulu'nda düzenlenen tören ile mazbatasını aldı.


14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti listesinin 6'ncı sırasından Gaziantep Milletvekili seçilen HÜDA PAR Genel Sekreteri Demir, AK Parti Gaziantep milletvekilleri ile birlikte Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi'ndeki İl Seçim Kurulu'nda düzenlenen törene katıldı.

Törende mazbatasını alan Demir, vatandaşlara, parti teşkilatına ve partililere teşekkür etti.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve partili heyetle birlikte Gaziantep Adliyesine gelen Demir, mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Atilla Kasapoğlu'nun elinden aldı.

Önceki dönem Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül'ün yanı sıra AK Parti Gaziantep milletvekillerinin de katıldığı törende mazbatasını alan Demir, İl Seçim Kurulu Başkanı Atilla Kasapoğlu ve üyelerine teşekkür etti.

Mazbatasını aldıktan sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Demir, "Zorlu bir yarış bugün mazbatalarımızı almamızla nihayete erdi. Parlamento seçimleri için söylüyorum. 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmaya devam ediyoruz. Tatlı bir rekabet oldu. Türkiye'nin genelinde seçimlerin sükûnet içinde, güzel bir ortamda, barış içinde yapılması, bu seçimde bizim için önemli unsur oldu. Bunun daimî olmasını temenni ediyoruz. Bundan sonraki süreçte rekabet bitti ve bitmeli. Artık hiçbir parti farklılığı gözetmeden, bize oy vermiş vermemiş gözetmeden hizmet etme zamanıdır.  Artık memlekete hizmet etme, memleketin sorunlarını merkeze alma, bütün sorunlarımızı siyaset kurumu içerisinde çözmenin zamanıdır. Bunun için biz HÜDA PAR vekilleri olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye ve memleketin sorunlarına Meclis'te, siyaset kurumu içerisinde çözüm aramaya başlayacağız. Hep beraber Türkiye olarak kazandık. Allah bu seçimleri, aldığımız bu mazbataları memleketimize hayırlara vesile kılsın." şeklinde konuştu. (İLKHA)

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri