Gaziantep Jandarma’dan yol kontrol ve arama uygulamaları

Gaziantep Jandarma’dan yol kontrol ve arama uygulamaları

İl Jandarma Komutanlığı tarafından Ekim-Kasım 2022 aylarında yapılan yol kontrol ve arama uygulamalarında 1 milyon 118 bin şahsın GBT sorgusu yapılmış, 1 bin 662 şahsın yakalandığı ve 2 kayıp şahsın bulunduğu bildirildi.


Gaziantep Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada,

“Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca Ekim-Kasım 2022 aylarında adli makamların koordinesinde icra edilen yol kontrol ve arama faaliyetleri sonucunda;

1.118.092 şahıs sorgulanmış, 1662 şahıs yakalanmış, 2 kayıp şahıs bulunmuş, 354.178 araç sorgulanmış, 20 araç yakalanmış, 670 araç trafikten men edilmiş, 8 kg Esrar, 1050 adet Uyuşturucu hap, 550 gr Metamfetamin, 25 gr Eroin, 370 paket kaçak sigara, 4 adet tabanca ele geçirilmiştir.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri