Gaziantep İl Sağlık Müdürü Covid-19’a yakalandı

Gaziantep İl Sağlık Müdürü Covid-19’a yakalandı

Gaziantep İl Sağlık Müdürü Dr. Serdar Sarıfakı’nın istifasının ardından yaklaşık 10 gün önce göreve başlayan yeni İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki’nin Coronavirus (Covid-19) testi pozitif çıktı.


Geçtiğimiz haftalarda Vali Davut Gül’e gerçekleştirdiği ziyaretinin ardından yeni görevine başlayan Tiryaki’nin tedavisine başlandığı öğrenildi.

Covid-19 vakalarının arttığı Gaziantep’te göreve başlayan Tiryaki, geçtiğimiz cumartesi günü de Adalet Bakanı Abdulhamit Gül başkanlığında, düzenlenen 'Pandemi Kurulu Toplantısı'na katılmıştı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK