FETÖ ve DAİŞ operasyonunda 4 zanlı tutuklandı

FETÖ ve DAİŞ operasyonunda 4 zanlı tutuklandı

Gaziantep’te FETÖ ve DAİŞ’e yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 31 şüpheliden 4’ü tutuklanarak cezaevine konuldu.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 15-21 Kasım tarihleri arasında FETÖ ve DAİŞ’e yönelik operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda 31 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 4’ünün çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu bildirildi.

Operasyonlar kapsamında bir adet tabancanın ele geçirildiği ifade edildi. YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri