Emlak ve çevre temizlik vergisi uyarısı

Emlak ve çevre temizlik vergisi uyarısı

Gaziantep’in Şahinbey Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, 2020 yılı emlak, çevre temizlik ile ilan ve reklam vergilerinin son ödeme tarihinin 30 Kasımda sona ereceğini hatırlattı.


Konu ile ilgili Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, vatandaşların hiçbir sorun yaşamadan vergi borçlarını ödeyebilmeleri için ödemelerini son güne bırakılmaması yönünde hatırlatmada bulunuldu.

Vatandaşlara beyan verme konusunda da hatırlatmada bulunulan açıklamada, “Arsa veya arazi iken üzerine bina yapılarak veya imar uygulaması neticesinde vasfı değişen veya daha önce belediyeye beyan edilmeyen ancak ‘İmar Affı’ kapsamında Yapı Kayıt Belgesi düzenlenen gayrimenkullerin değişiklik beyanlarının da belediyemize bildirilmesinin zorunlu olduğu, ayrıca satın alınan gayrimenkullerdeki değişikliğin vuku bulduğu bütçe yılı içerisinde belediyeye bildirilmesi gerekir.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri