Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Mayıs’ta Gaziantep’te halkla buluşacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Mayıs’ta Gaziantep’te halkla buluşacak

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, 21 Nisan (Pazar) günü saat 17.00’da İstasyon Meydanı’nda 28 Mayıs ikinci tur seçim çalışmaları için gazi şehrimize teşrif ederek, halkla buluşacak.


Yaşanan asrın felaketinin ilk gününden bugüne kadar tüm imkanlarını seferber eden devletimize yönelik 14 Mayıs seçimlerinde deprem bölgelerinin (Cumhur İttifakı) AK Parti’yi desteklemesinden dolayı rahatsız olan muhalefet partilerin ve seçmenlerinin çirkin söylemleri depremzede kardeşlerimizi yaşanan felaket kadar sarsmıştı.

28 Mayıs'ta yapılacak ikinci tur seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ERDOĞAN, yapmış olduğu basın açıklamasında, "seçimden dolayı deprem bölgesine çok çirkin yaklaşımda bulunulduğunu belirterek depremzedeleri tekrar ziyaret edeceğini, vatandaşların eksiklerini gidermek için talimat verileceğini ve onları moralize etmenin gayreti içinde olacağını." ifade etti.

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı olarak bizler ve tüm teşkilatımız olarak yönetimimizle birlikte ‘Doğru Adamla Yola Devam’ diyerek Türkiye Yüzyılı yolculuğumuza emin adımlarla devam edeceğiz.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.