Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğalgaz müjdesini bilen 40 kişi ödüllendirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğalgaz müjdesini bilen 40 kişi ödüllendirildi

Gaziantep’te sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmada, Karadeniz’de keşfedilen 320 milyar metreküp doğalgaz rezervini doğru tahmin eden 40 kişiye bisiklet hediye edildi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta Karadeniz’de bulunan 320 milyar metre küp doğalgaz rezervi ile ilgili yaptığı müjdeli açıklama öncesinde, Şahinbey Belediyesi sosyal medya üzerinden yarışma düzenledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjdeli haberini doğru tahmin edene bisikletin hediye edildiği yarışmada, müjdeyi doğru bilen 40 kişiye bisikletleri teslim edilirken, il dışında ki vatandaşlara bisikletler kargoyla gönderildi.

Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen bisiklet teslim töreninde konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yarışmaya yoğun ilgi gösterildiğini belirtti.

Tahmazoğlu, “Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımızın verdiği müjdeli haber öncesinde, müjdeli haberi tahmin etme yönünde sosyal medyada düzenlediğimiz yarışmaya yoğun ilgi gösterdiniz. Konuyla ilgili 10 binin üzerinde cevap aldık. Doğru tahmin eden 40 kişiye bisiklet hediye edeceğimizi söylemiştik. Doğru tahmin eden ve bisiklet kazanan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra her cumartesi günü yarışmalar yapacağız ve bunu standart hale getireceğiz. Bu yarışmaları Instagram üzerinden yapacağız. Doğru cevap veren yarışmacılarımızı da ödüllendireceğiz.” dedi.

Yarışmada bisiklet kazanan vatandaşlar ise, ödül aldıkları için oldukça mutlu olduklarını ifade ettiler. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK