Covid-19 tedbirlerine uymayanlara idari işlem uygulandı

Covid-19 tedbirlerine uymayanlara idari işlem uygulandı

Gaziantep'te yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 3 bin 868 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulandığı belirtildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği bildirildi.

28-29 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen denetimlerde, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri belirtilen 3 bin 868 kişiye idari işlem uygulandığı ifade edildi.

623 iş yerinin denetlendiği ve bir işyerine Coronavirus kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem yapıldığı ifade edilen açıklamada, karantina hükümlerine aykırı davrandığı gerekçesiyle 21 kişiye idari işlem yapıldığı belirtildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.