Covid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

Covid-19 kurallarını ihlal eden 214 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 214 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.


İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 153 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasını ve 61 kişiye de sosyal mesafe ile maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

Sosyal mesafe ile maske kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 587 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde bin 567 işyerinin denetlendiği belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.