Covid-19 denetimlerinde 551 kişiye para cezası verildi

Covid-19 denetimlerinde 551 kişiye para cezası verildi

Gaziantep’te Covid-19 önlemleri kapsamında dün gerçekleştirilen denetimlerde sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 551 kişiye para cezası verildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Testi pozitif çıkan, karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirtilen 17 kişiye idari işlem yapıldığı ve yurda yerleştirildiği belirtilen açıklamada, denetlenen 290 iş yerinde ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.