Coronavirus tedbirlerine uymayanlara para cezası verildi

Coronavirus tedbirlerine uymayanlara para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 651 kişiye idari para cezası uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, Coronavirus (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 651 kişiye idari para cezasının uygulandığı bildirildi.

Denetlenen 425 işyerinden 3'üne ise kuralları ihlal ettikleri gerekçesiyle cezai işlem uygulandığı ifade edildi.

Coronavirus tedbirlerine uymayan 4 düğün salonuna işlem yapıldı

Öte yandan, kent merkezinde 105 düğün salonunun denetlendiği ve tedbirlere uymadığı gerekçesiyle 4 düğün salonuna idari işlem yapıldığı bildirildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK