Çekici ile araç çalan şüpheliler yakalandı

Çekici ile araç çalan şüpheliler yakalandı

Gaziantep'te park halindeki otomobilleri çekici kullanarak çalan ve düzenlenen operasyon ile gözaltına alınan 19 şüpheliden 8’i tutuklandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte çalınan otomobil ve motosikletlerin bulunmasıyla, olayı gerçekleştiren şüphelilerin yakalaması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri tespit edilen şüpheliler düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 19 şüpheliden 8’i çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulurken, diğer şüpheliler ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK