Camilerden hırsızlık yapan zanlı tutuklandı

Camilerden hırsızlık yapan zanlı tutuklandı

Gaziantep'te camilerden musluk ve güvenlik kamerası çalan şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Şehitkâmil ilçesinin Kayaönü Mahallesi'ndeki bir camiden 22 musluğun, Selimiye Mahallesi'ndeki camiden de 2 adet güvenlik kamerasının çalınması ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında camilerin ve bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, yaptıkları araştırma ve incelemenin ardından şüphelinin kimliğini belirledi.

Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Öte yandan, camilerde yaşanan hırsızlık anları da güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde camiye gelen kişinin su vanasının bulunduğu kutunun kilidini kırması ve güvenlik kameralarının çalınması yer alıyor.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.