Aralarında mahalle muhtarının da bulunduğu 3 kişi uzman çavuşu darp etti

Aralarında mahalle muhtarının da bulunduğu 3 kişi uzman çavuşu darp etti

Gaziantep Valiliği, eşi ve çocuklarının yanında uzman çavuşu 3 kişi ile birlikte darp eden muhtarın açığa alındığını ve diğer 3 kişi hakkında da yasal işlem başlatıldığını açıkladı.


Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Karkamış Jandarma Komutanlığında görevli uzman çavuş A.B’nin izinli olduğu 29 Haziran'da Nizip ilçesi Atatürk Mahallesi'ndeki evinin önünde, aralarında bir mahalle muhtarının da bulunduğu 3 kişinin saldırısına uğradığı belirtildi.

A.B’nin darp edilmesi sonucu vücudunda yaralanmalar oluştuğu belirtilen açıklamada, olaya karışan muhtarın açığa alındığı, olayla ilgili adli sürecin ve idari soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.