Aracıyla çarptığı kişinin ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Aracıyla çarptığı kişinin ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Gaziantep'te karşıya geçmeye çalışan yayaya aracıyla çarparak ölümüne neden olduktan sonra kaçan ve güvenlik kamerası kayıtlarından tespit edilerek yakalanan sürücü tutuklandı.


Kaza ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 17 Aralık 2020 tarihinde akşam saatlerinde Şehitkamil ilçesi Mücahitler Mahallesi İpekyolu üzerindeki Adliye kavşağında kamyonetiyle karşıya geçmeye çalışan Halil İbrahim Yiğit'e çarptıktan sonra kaçan sürücünün yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kazanın meydana geldiği bölgedeki tüm güvenlik kamerası görüntülerinin incelenmesi sonucu sürücünün kimliği ve aracının plakasının tespit edildiği bildirildi.

Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan sürücünün İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirildiği, daha sonra sevk edildiği mahkemece tutuklandığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.