Aracında uyuyan kişinin cep telefonunu çalıp parasını çeken şüpheli yakalandı

Aracında uyuyan kişinin cep telefonunu çalıp parasını çeken şüpheli yakalandı

Gaziantep'te aracının içerisinde uyuyan kişinin cep telefonunu çalıp banka şifrelerini ele geçiren ve ATM’den 11 bin 700 lira parasını çeken şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Sarıgüllük Mahallesi'nde aracının içerisinde uyuya kalan kişinin cep telefonu ve ATM’deki 11 bin 700 lira parasının çalınması ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında polis ekipleri tarafından bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu şüphelinin, aracında uyuya kalan kişinin çaldığı cep telefonundan elde ettiği şifre bilgileriyle ATM'den 11 bin 700 lira para çektiğini tespit ettiği bildirildi.

Güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, ATM'den çekilen para ve cep telefonun sahibine teslim edildiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.