Araç kumandası şeklinde dizayn edilmiş "suikast silahı" ele geçirildi

Araç kumandası şeklinde dizayn edilmiş

​Gaziantep'te şüphe üzerine durdurulan bir şahsın yapılan üst aramasında içerisinde 2 adet mermi bulunan araç kumandası şeklinde "suikast silahı"nın ele geçirildiği bildirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez Şahinbey ilçesi Konak Mahallesinde devriye gezen polis ekiplerinin adı açıklanmayan bir şahsı şüphe üzerine durdurduğu belirtildi.

Şahsın yapılan üst aramasında, araç kumandası şeklinde içerisinde 2 adet mermi bulunan ve "suikast silahı" olarak da adlandırılan bir adet silah ele geçirildiği ifade edildi.

Gözaltına alınan şüpheli şahsın sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü kaydedildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK