AK Parti Gaziantep 7’inci Olağan İl Kongresi yapıldı

AK Parti Gaziantep 7’inci Olağan İl Kongresi yapıldı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle bağlanarak partililere hitap ettiği kongrede mevcut başkan tekrar seçilerek güven tazeledi.


AK Parti Gaziantep 7’inci Olağan İl Kongresi, Şahinbey Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Tek listeyle gidilen kongrede mevcut başkan Eyüp Özkeçeci, tekrar seçilerek güven tazeledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nden video konferans yöntemiyle bağlanarak partililere hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongrelerin hayırlı olmasını dileyerek görev alacak teşkilat mensuplarını tebrik etti.

Kongreye, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, milletvekilleri, MKYK üyeleri, belediye başkanları, siyasi parti ve sivil toplu kuruluşları yetkilileri, davetliler, delegeler ve partililer katıldı.AK Parti Gaziantep 7’inci Olağan İl Kongresi yapıldı

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.