Afrin'deki bombalı araç saldırısının faili yakalandı

Afrin'deki bombalı araç saldırısının faili yakalandı

Gaziantep Valiliği, Suriye'nin Afrin kentinde 2 kişinin yaralandığı bombalı araç saldırısını yaptığı değerlendirilen şüphelinin, düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındığını açıkladı.


Konuyla ilgili valilikten yapılan yazılı açıklamada, 2 gün önce Afrin'de bir araca yerleştirilen bombanın patlatılması sonucu 2 sivilin yaralandığı hatırlatıldı.

Valilik koordinasyonunda danışmanlık hizmeti verilen El Bab yerel kolluk birimlerince zanlıların yakalanması için operasyon düzenlendiği belirtilen açıklamada, “1 Ekim'de Suriye'nin Afrin ilçe merkezinde bulunan El Nayrouz Kavşağı'nda bir araca yerleştirilen bombanın patlatılması sonucu 2 sivilin yaralanması olayının faili olduğu değerlendirilen bir şahıs, Afrin yerel kolluk kuvvetleriyle yapılan koordineli çalışma sonucu yakalanmıştır. Konuya ilişkin adli işlemler devam etmektedir.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK