Adalet Bakanı Gül, Ziylan ailesine taziye ziyaretinde bulundu

Adalet Bakanı Gül, Ziylan ailesine taziye ziyaretinde bulundu

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, tedavi gördüğü hastanede vefat eden Gaziantep’in tanınmış kanaat önderlerinden Hoşgör Fatih Kur'an Kursu Onursal Başkanı Ahmet Ziylan’ın ailesini ziyaret etti.


Bir dizi temaslarda bulunmak üzere memleketi Gaziantep’e gelen Bakan Gül, beraberindeki AK Parti Gaziantep milletvekilleri, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve diğer yetkilerle birlikte Ziylan ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Ziylan ailesi tarafından karşılanan Bakan Gül, vefat eden Ziylan’ın ruhuna Fatiha okuyarak Allah'tan rahmet, Ziylan ailesi ve yakınlarına da başsağlığı ile sabır diledi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK