Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Uluslararası Anadolu İmam Hatip Külliyesi'ni ziyaret etti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Uluslararası Anadolu İmam Hatip  Külliyesi'ni ziyaret etti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, kentte yapımı devam eden ve tamamlandığında da bölgede ilk olma özelliğini taşıyacak olan 'Uluslararası Anadolu İmam Hatip ve Proje Anadolu İmam Hatip Külliyesi'ni ziyaret etti.


Bir dizi temaslarda bulunmak üzere uçak ile kente gelen Bakan Gül, Gaziantep Havalimanı'nda Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.

Oğuzeli ilçesinde incelemelerde bulunan Bakan Gül, "Uluslararası Anadolu İmam Hatip ve Proje Anadolu İmam Hatip Külliyesi"ni ziyaretinde külliye içerisinde yapımı süren 32 derslikli 2 imam hatip lisesi, bir spor salonu, 300 kişilik 3 pansiyon, konferans salonu, kütüphane ve camideki çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Projenin Gaziantep'in eğitim ve kültür hayatına büyük katkı sunacağını belirten Gül, külliye projesine emek verenlere ve hayırseverlere teşekkür etti.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.