50 yıllık çift 2 gün arayla vefat etti

50 yıllık çift 2 gün arayla vefat etti

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 50 yıllık evli olan ve 2 gün arayla vefat eden yaşlı çift, yan yana defnedildi.


Edinilen bilgilere göre, ilçenin Fevzipaşa Mahallesinde ikamet eden Hasan Tilki’nin (79) eşi Nazlı Tilki (76) rahatsızlanması üzerine yakınları tarafından çağrılan ambulansla İslahiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Durumu ağır olan yaşlı kadın, ambulansla Gaziantep'teki bir hastaneye sevk edildi. Yaşlı kadın, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Yaşlı kadın kılınan cenaze namazının ardından İslahiye mezarlığına defnedilirken, 50 yıllık eşini kaybetmenin acısına dayanamayan ve kalp rahatsızlığı bulunan Hasan Tilki de dün evinde fenalaştı.

Eşinin vefatından 2 gün sonra rahatsızlanarak tedavi için kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Hasan Tilki de eşi Nazlı Tilki'nin yanına defnedildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK