4 ayrı suçtan aranan şüpheli sahte kimlikle yakalandı

4 ayrı suçtan aranan şüpheli sahte kimlikle yakalandı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde yapılan denetimlerde şüphe üzerine durdurulan şüphelinin, 16 suç kaydı bulunan ve 4 ayrı suçtan aranan kişi olduğu tespit edildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 16 suç kaydı bulunan ve "Suçluyu Kayırma, Uyuşturucu Madde Ticareti ve Resmi Belgede Sahtecilik" suçlarından 4 ayrı arama kaydı olan şüphelinin gözaltına alındığı belirtildi.

Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandığı bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.