35 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi tutuklandı

35 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi tutuklandı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde farklı tarihlerde meydana gelen hırsızlık olaylarına karıştığı belirtilen ve 35 ayrı suç kaydı bulunan şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede, işyerlerinden hırsızlık yaptığı belirtilen ve 35 suç kaydı bulunan bir şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı bildirildi.

Yapılan çalışmalarda hırsızlık olaylarını gerçekleştiren ve 35 ayrı suç kaydı bulunan şüphelinin kimliğinin tespit edilmesinin ardından düzenlenen operasyonla yakalandığı ifade edildi.

Gözaltına alınan zanlı, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri