29 suç kaydı bulunan şüpheli tutuklandı

29 suç kaydı bulunan şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te farklı tarihlerde meydana gelen gasp olaylarına karıştığı belirtilen ve 29 ayrı suç kaydı bulunan şüpheli yakalandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 12-13 Eylül tarihlerinde 2 kişinin cep telefonlarını bıçak zoruyla gasp eden ve 29 suç kaydı bulunan bir şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Yapılan çalışmalarda gasp olaylarını gerçekleştiren ve 29 ayrı suç kaydı bulunan şüphelinin kimliğinin tespit edilmesinin ardından düzenlenen operasyonla yakalandığı bildirildi.

Gözaltına alınan şüpheli, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK