23 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi yakalandı

23 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi yakalandı

​Gaziantep'in Nizip ilçesinde 11 hırsızlık olayını gerçekleştirdiği belirtilen ve 23 suç kaydı bulunan şüpheli, düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, ilçede meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili çalışma başlattığı belirtildi.

Yapılan çalışmalarda hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şüphelinin kimliği tespit edilirken, 23 ayrı suç kaydı bulunduğu belirtilen şüphelinin, düzenlenen operasyon ile gözaltına alındığı ifade edildi.

Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği bildirildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.