18 yılla aranan firari şahıs yakalandı

18 yılla aranan firari şahıs yakalandı

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı Çember operasyonları kapsamında yaptığı operasyonda firari şahsı tespit edilen adreste yakaladı.


Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıkamada;

“Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca, yurt genelinde aranan şahıslara yönelik düzenlenen Çember operasyonları kapsamında, hırsızlık suçundan hakkında 18 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.Ç. isimli şahıs, 8.JASAT tarafından Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen titiz planlama takip ve çalışmalar sonucunda, Şahinbey ilçesinde saklandığı tespit edilen adrese yapılan operasyon neticesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Şüpheli şahıs, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.