10 yaşındaki çocuğun darp edilmesi güvenlik kameralarına yansıdı

10 yaşındaki çocuğun darp edilmesi güvenlik kameralarına yansıdı

Gaziantep’te bir çift, oğulları ile kavga eden komşularının 10 yaşındaki çocuğunu garajda darp etme anı güvenlik kameralarına yansıdı.


Gaziantep’te bir çift, oğulları ile kavga eden komşularının 10 yaşındaki çocuğunu garajda darp etti.
Olay, merkez Şahinbey ilçesi Akkent Mahallesi'nde meydana geldi.

İddiaya göre, K.K ve E.K. çiftinin 10 yaşındaki oğulları M.U.K. gün içerisinde bisiklet sürmek için sitenin bahçesine indi.

M.U.K’nın sürdüğü bisiklet komşularının oğlunun bisikleti ile çarpıştı. 2 çocuk kavga etti. Daha sonra M.U..K. bisikletini bırakmak için evlerinin bulunduğu apartmanın garajına gitti.

M.U.K, bu esnada, kavga ettiği komşularının çocuğunun annesi Y.K. ile babası M.K. tarafından tekme tokat dövüldü.

Y.K. yere düşen çocuğu saçından tutup, tokatlarken, M.K. de çocuğun ayağından aldığı terliği çocuğun yüzüne vurdu.

Olay üzerine dövülen çocuğun anne ve babası olay öğrenmek için sitenin güvenlik kamerasını inceledi. Aile, oğullarının garajda komşuları olan Y.K. ve M.K. çifti tarafından darp edildiğini gördü. Durumu öğrenen aile, oğullarını hastaneye götürüp darp raporu aldıktan sonra polis merkezine giderek komşuları hakkında şikayetçi oldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK